Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Co robimy w ukryciu' - teaserowy zwiastun serialu komediowego o wampirach 1

Stacja FX zaprezentowała pierwszy teaserowy zwiastun wyczekiwanego serialu komediowego na bazie znakomitego filmu wyreżyserowanego przez Jemaine'a Clementa i Taikę WaititiegoCo robimy w ukryciu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z tą zapowiedzią. To może być jeden z sympatyczniejszych seriali tego roku!

What We Do in the Shadows to serial komediowy bazujący na filmie z 2014 roku. Produkcja stworzona w gatunku mockumentu opowiada historię trójki przyjaciół z Nowej Zelandii. Nie są to jednak zwykli ludzie. To wampiry żyjące w niezwykle staroświecki sposób, które próbują zaadoptować się do egzystencji w XXI wieku. Kamera towarzyszy im podczas codziennych obowiązków domowych, rozmów, kłótni i wspomnień sprzed setek lat. Wampiry trzymają się na uboczu, a wychodzą tylko nocą do klubów w poszukiwaniu świeżej, ludzkiej krwi.

Dla fanów filmowego oryginału z pewnością najważniejsza informacja jest taka, że producentami oraz scenarzystami serialu są Jemaine Clement i Taika Waititi. W obsadzie aktorskiej znaleźli się natomiast Matt Berry, Kayvan Novak, Natasia Demetriou i Harvey Guillen.

Pierwszy sezon serialu będzie liczył sobie 10 odcinków. Premiera została zaplanowana na marzec tego roku. Poniżej możecie obejrzeć wspomniany teaserowy zwiastun.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…