Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Velvet Buzzsaw' - pokręcony zwiastun nowego filmu reżysera 'Wolnego strzelca' 0

Platforma Netflix zaprezentowała pierwszy oficjalny zwiastun filmu Velvet Buzzsaw, nowej propozycji od Dana Gilroya, reżysera znakomitego thrillera Wolny strzelec. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z tą niezwykle pokręconą zapowiedzią. Szykuje się intrygujący seans.

Obsada filmu prezentuje się wyśmienicie. W roli głównej zobaczymy Jake'a Gyllenhaala, który wystąpił również w poprzednim filmie Dana Gilroya. Podobnie zresztą, jak Rene Russo. Oprócz tej dwójki na ekranie pojawią się też Toni Collette, Zawe Ashton, Tom Sturridge, Natalia Dyer, Daveed Diggs, Billy Magnussen oraz John Malkovich.

Thriller Velvet Buzzsaw jest osadzony we współczesnym Los Angeles. Poznaj rzeczywistość, w której świat sztuki ściera się ze światem biznesu, a najlepiej zarabiający artyści i oszałamiająco bogaci kolekcjonerzy prowadzą grę, w której stawka jest horrendalnie wysoka.

Światowa premiera Velvet Buzzsaw zostala zaplanowana na 27 stycznia. Produkcja zostanie wówczas pokazana na Sundance Film Festival. Film na platformie Netflix zadebiutuje kilka dni później – 1 lutego.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…