Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Al Pacino będzie polował na nazistów w serialu twórcy 'Uciekaj!' 0

Al Pacino już niebawem może powrócić do telewizji. Legendarny aktor prowadzi negocjacje w sprawie dołączenia do serialu "The Hunt". W dalszej części artykułu poznacie szczegóły.

"The Hunt" będzie 10-odcinkowym serialem stworzonym dla platformy streamingowegej Amazon Prime Video. Producentem serii jest Jordan Peele, reżyser horroru Uciekaj!. Twórcą, a także scenarzystą jest David Weil. Jeśli chodzi o filmowca, który miałby stanąć za kamerą to jest nim Alfonso Gomez-Rejon.

Jak na razie w obsadzie serialu jest Logan Lerman. Niebawem może się ona powiększyć o nazwisko prawdziwej aktorskiej legendy – Ala Pacino. Akcja serialu "The Hunt" będzie rozgrywała się w 1977 roku w Nowym Jorku. Kiedy babcia głównego bohatera, Jonaha Heidelbauma (w tej roli Logan Lerman) zostaje zamordowana, postanawia on za wszelką cenę odnaleźć sprawcę. W ten sposób wpada na trop tajnej organizacji "The Hunt", która poszukuje w Stanach Zjednoczonych nazistów skrywających się pod fałszywymi nazwiskami. Pacino miałby zagrać mentora głównego bohatera.

Po raz pierwszy i tak naprawdę ostatni, Al Pacino wystąpił w serialu (a dokładniej pisząc miniserialu) w 2003 roku, kiedy to zagrał jedną z głównych ról w produkcji stacji HBO – Anioły w Ameryce.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…