Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Warner Bros. zainteresowane filmem animowanym 'Mortal Kombat' 0

Z pewnością te informacje będą niezwykle ekscytujące dla wszystkich fanów "Mortal Kombat". Warner Bros. Animation zamierza zrealizować film, w którym pojawią się ikoniczne postacie znane z serii gier wideo.

"Mortal Kombat" może nie odniósł tak wielkiego sukcesu, jeśli chodzi o świat kina i telewizji, jednak jest to kultowy tytuł w historii gier wideo. Sporą popularnością cieszą się także komiksy z bohaterami należącymi do tego uniwersum. Teraz studio Warner Bros. Animation zamierza skorzystać z renomy tytułu i stworzyć film animowany.

Jak podaje "Revenge of the Fans" producenci nie tylko planują ten film zrealizować, ale poczynili już pierwsze kroki. Gwiazdami, które użyczą głosu postaciom mają być doskonale znany wszystkim fanom serialu Community, Joel McHale (miałby zagrać Johnny’ego Cage’a) oraz aktorka znana z serialu Dexter, Jennifer Carpenter (wcieliłaby się w postać Sonii Blade).

Poza tym przy tworzeniu filmu udział wezmą również:

Warto przypomnieć, że Patrick Seitz użyczał swojego głosu postaci Skorpiona w serii gier "Mortal Kombat", z kolei Steve Blum podłożył głos pod Sub-Zero.

Co sądzicie o tej informacji? Chcielibyście animowany film osadzony w tym świecie?

Źrodło: Revenge of the Fans

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…