Henry Winkler na pokładzie dużego projektu Wesa Andersona 0

Henry Winkler dołączył do obsady nowego projektu Wesa Andersona zatytułowanego "The French Dispatch".

W filmie zagra stała grupa reżysera: Tilda Swinton, Frances McDormand, Adrien Brody, Bob Balaban, Bill Murray oraz Benicio del Toro, Jeffrey Wright i Timothee Chalamet. Teraz dołączył do nich Henry Winkler.

Wes Anderson ma na swoim koncie głośne tytuły Grand Budapest Hotel Podwodne życie ze Stevem Zissou oraz nominowana ostatnio do złotych globów animacja Wyspa psów.

Zdjęcia do nowego filmu mają rozpocząć się w okolicach lutego 2019 roku. Premiera w 2020 roku.

Henry Winkler grał ostatnio w serialu Barry. Można śmiało powiedzieć, że dzięki tej produkcji wrócił do gry. Jego rola została bardzo dobrze przyjęta. Rezultatów nie trzeba szukać długo… Nagroda Emmy i nominacja do Złotego Globu.

Niewiele wiadomo o fabule "The French Dispatch", ale mówi się, że akcja będzie miała miejsce w paryskim biurze amerykańskiej gazety na południu Francji, co tłumaczy obecność kilku francuskich aktorów w obsadzie. W filmie mają pojawić się trzy wątki. Podobno projekt to swego rodzaju list miłosny reżysera do dziennikarzy. Głównym bohaterem ma być korespondent wspomnianej gazety. Brzmi ciekawie, czekamy na kolejne informacje!

Za produkcję odpowiada firma Indian Paintbrush.

Źrodło: THR

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…