Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ciężko chory fan MCU prosi o możliwość obejrzenia 'Avengers' Endgame' 0

Avengers: Endgame to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów ostatnich lat. Niestety nie wszyscy ludzie na świecie będą mogli okazję go obejrzeć. Jedną z takich osób jest Australijczyk Alexander, który za pośrednictwem portalu Reddit opublikował ujmujący wpis zatytułowany "Dying Before April: My Endgame".

Alexander jakiś czas temu został poddany przeszczepowi szpiku kości. Niestety zabieg się nie udał i przeszczep został odrzucony. Oprócz niewydolności szpiku kostnego, mężczyzna choruje też na raka wątroby oraz wargi.

Rak wątroby, rak wargi, niewydolność szpiku kostnego. Do kwietnia prawdopodobnie będę martwy. Nie jestem dzieckiem, ani nikim z niesamowicie tragiczną historią. Jestem normalnym facetem. Mam 33 lata, trzy lata temu straciłem siostrę chorującą na tą samą genetyczną przypadłość, którą także posiadam. Pozostawię po sobie oddaną dziewczynę i adoptowanego psa. Myślałem, że dam radę dociągnąć do kwietnia, ale mój szpik kostny to grzanka.

można przeczytać na Reddicie

Od momentu zamieszczenia wpisu na portalu jego użytkownicy sprawili, że stał się on niezwykle popularny. W sieci pojawiły się hasztagi "Avengers4Alexander". Cała sprawa dotarła do włodarzy Walta Disneya, o czym poinformował Alexander za pośrednictwem Twittera:

Teraz obie strony prowadzą rozmowy na temat realizacji ostatniego marzenia Alexandra.

Źrodło: Aceshowbiz

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

GwardiaSzwajcarska 2019-01-16

Odnośnie Avengers: Endgame to zapraszam na mój fanblog http://avengers4endgame.pl

Proszę czekać…