Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Wojownicze Żółwie Ninja' doczekają się rebootu? 0

Pierwsze dwa filmy z serii "Wojownicze Żółwie Ninja" nie zdobyły rzeszy fanów, a krytycy nie pozostawili na filmach suchej nitki. Możliwe jednak, że już niebawem sympatyczni bohaterowie będą mieli okazję do rehabilitacji.

Paramount Pictures zdecydowało się na reboot przygód "Wojowniczych Żółwi Ninja". Scenariusz do filmu napisze Andrew Dodge, który dostał polecenie ignorowania dwóch poprzednich superprodukcji. Pomimo niezbyt dobrego przyjęcia dwóch poprzednich odsłon, na stanowisku producenta ponownie zasiądzie Michael Bay. Wraz z nim tę funkcję piastować będą Andrew Form i Brad Fuller. Nie powinniśmy jednak od razu skreślać tego projektu.

Warto przypomnieć, że Michael Bay, który jest kojarzony w ostatnich latach przede wszystkim z marką "Transformers", maczał również palce w realizacji filmu o przygodach Bumblebee. Osoby, które miały okazję obejrzeć nowe widowisko należące do uniwersum kosmicznych robotów wiedzą, że jest to dzieło zgoła inne od tego co mogliśmy oglądać dotychczas w temacie "Transformersów".

W nowej wersji "Wojowniczych Żółwi Ninja" nie zobaczymy Megan Fox, która rozstanie się z rolą April O’Neil. Oznacza to także, że powinniśmy pożegnać się ze Stephenem Amellem, który nie powróci, jako Casey Jones. Twórcy tym razem zamierzają postawić na nieco poważniejszy ton i zrezygnować z głupkowatego podejścia do bohaterów. Prawdopodobnie powinniśmy spodziewać się też zmiany ich wyglądu.

Na razie nie jest znana data premiery filmu.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…