Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Reżyser '10 Cloverfield Lane' nakręci ekranizację 'Uncharted' 0

Sony Pictures nie ma zamiaru się poddawać i za wszelką cenę zamierza zrealizować ekranizację kultowej serii gier "Uncharted". Wytwórnia znalazła odpowiedniego człowieka do nakręcenia filmu, po tym jak Shawn Levy zrezygnował ze stołka reżyserskiego.

Dan Trachtenberg zastąpi na stanowisku reżysera "Uncharted" Shawna Levy'ego. Filmowiec w 2016 roku nakręcił dla Sony Pictures dobrze przyjęty thriller 10 Cloverfield Lane. Od tamtej pory Dan Trachtenberg nie pracował na planie żadnego filmu.

"Uncharted" to seria gier wideo wydanych przez Sony na konsolę PlayStation. Historia podąża śladami Nathana Drake’a – poszukiwania skarbów, który ma również smykałkę do złodziejskiego fachu. Gwiazdą filmu nadal pozostaje Tom Holland, który jest znany przede wszystkim fanom Kinowego Uniwersum Marvela. Młody aktor wciela się w postać Petera Parkera znanego również jako Spider-Man. Oryginalnie Nathana Drake’a miał sportretować Mark Wahlberg, jednak producenci zdecydowali się na zmianę konceptu i uznali, że lepszym wyjściem będzie zaprezentowanie na dużym ekranie przygód młodszego bohatera.

Sony Pictures liczy na to, że zdjęcia do filmu wystartują pod koniec roku. Na razie nie ma co liczyć na rozpoczęcia prac na planie z racji napiętego grafiku Toma Hollanda. Aktor do końca lata będzie zajęty promowaniem dwóch nadchodzących widowisk Marvela – Avengers: Endgame oraz Spider-Man: Daleko od domu.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…