Catherine Zeta-Jones najpiękniejsza 0

Catherine Zeta-Jones została wybrana najpiękniejszą kobietą wszechczasów.

W ankiecie przeprowadzonej wśród 8 tysięcy kobiet aktorka pokonała Brigitte Bardot oraz znaną z filmu Śniadanie u Tiffany'ego Audrey Hepburn. Inne współczesne gwiazdy nie miały tyle szczęścia – Jessica Biel i Sienna Miller zostały pokonane przez Marilyn Monroe i Elizabeth Taylor. Angelina Jolie, Jennifer Aniston i Gwyneth Paltrow nie znalazły się nawet w pierwszej 50., chociaż w innych ankietach często królowały.

- Catherine Zeta-Jones jest idealną zwyciężczynią – wyjaśniła Charlotte Newbert z firmy Nephria Cosmetics, która zorganizowała głosowanie. – Jest pełna stylu, wdzięku i przyciąga naturalnym pięknem.

Catherine Zeta-Jones wystąpiła ostatnio w filmie Życie od kuchni, który trafił do polskich kin we wrześniu ubiegłego roku.

Catherine Zeta-Jones w filmie Legenda ZorroCatherine Zeta-Jones w filmie Legenda Zorro

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Lucas_B

Zeta-Jones wygrała plebiscyt przeprowadzony wśród kobiet, a ten drugi news o którym piszesz jest o plebiscycie wśród mężczyzn więc chyba ten drugi jest bardziej wiarygodny :)

Iqqa

Jestem w kropce. Dwa newsy wyżej na stronie głównej jest info, że to Katherine Heigl jest najpiękniejszą. Który plebiscyt powinienem wziąć pod uwagę? ;)

Tomassh

no aż taka piękna to ona chyba nie jest :/

Spinnaker Lucas_B

Nie jest ;p
Spójrz chociaż na Rachel Weisz :o)

Lucas_B Spinnaker

Eee… wcale nie… Moim zdaniem ładniejsza jest Barbara Nedeljakova :)

Proszę czekać…