Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wybrano reżysera filmu 'Invisible Man' 1

Tak zwane Dark Universe nadal żyje. Seria filmów z kultowymi stworami nie zaczęła najlepiej, jednak wygląda na to, że prace nad kolejnymi produkcjami zostaną wznowione. Poznaliśmy właśnie nazwisko reżysera, który stanie za kamerą filmu o Niewidzialnym człowieku.

Leigh Whannell, który nakręcił film Ulepszenie, dostał trudne zadanie sprowadzenia Dark Universe na dobre tory. Filmowiec zasiądzie na stołku reżyserskim filmu "The Invisible Man". Co więcej, Leigh Whannell napisze również scenariusz. Jednym z producentów filmu będzie Jason Blum, założyciel wytwórni Blumhouse Productions.

Universal Pictures zdecydował się na spore zmiany w koncepcie tworzenia Dark Universe. Od teraz włodarze hollywoodzkiej wytwórni mają zamiar zatrudniać reżyserów posiadających własne wizje odnośnie klasycznych postaci znanych z kultowych produkcji. Leigh Whannell swoim poprzednim dziełem pokazał, że ma sporo do zaoferowania w tej kwestii i całkiem możliwe, że jego interpretacja Niewidzialnego człowieka będzie udana.

Decyzja o wprowadzeniu zmian w Dark Universe zapadła, po tym jak Mumia z Tomem Cruise'em w roli głównej okazała się być porażką artystyczną, rozrywkową i przede wszystkim finansową. Oprócz filmu, którego bohaterem będzie Niewidzialny człowiek, Universal Pictures będzie chciało też między innymi zaprezentować w przyszłości historię o Drakuli czy Frankensteinie.

Będziemy Was informować na bieżąco o postępach w produkcji nowej wersji "The Invisible Man".

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…