Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oscar Isaac kolejną gwiazdą ekranizacji 'Diuny' 2

Jak donosi portal Variety, Oscar Isaac jest kolejnym aktorem, który dołączy do obsady przygotowywanej ekranizacji legendarnej "Diuny" autorstwa Franka Herberta. W obsadzie wyczekiwanej produkcji jest już wiele znanych nazwisk. A kogo zagra w filmie Oscar Isaac?

Oscar Isaac dołączy do obsady filmu "Diuna", w której są już Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Stellan Skarsgard, Dave Bautista oraz Charlotte Rampling. Laureat Złotego Globu z 2016 roku wcieli się w postać Leto I Atrydy, ojca postaci granej przez Chalameta.

Isaac w ostatnim czasie jest niezwykle zajętym człowiekiem. Za jakiś czas zobaczymy go w nowym filmie Netflixa z Benem AffleckiemTriple Frontier, a także ostatniej części nowej trylogii Star Wars – Star Wars: Episode IX. Aktor pracuje także przy animacji Sony Pictures, która zadebiutuje w grudniu – "Addams Family".

Reżyserem filmu "Diuna" jest Denis Villeneuve, twórca takich produkcji jak Nowy początek czy Blade Runner 2049. Dodatkowo Kanadyjczyk pracuje wspólnie nad scenariuszem z Ericem Rothem i Jonem Spaihtsem. Legendary Pictures, które realizuje ten projekt nabyło prawa do ekranizacji przed trzema laty. Wytwórnia ma możliwość nakręcenia filmu lub serialu.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

PolepioneKadry

Boże Święty ale ja trzymam kciuki za ten projekt. Cholernie dużo się po nim spodziewam i bardzo boję się rozczarowania, ale nazwisko Denisa każe mi nie zmieniać swojego podejścia i wierzyć w arcydzieło. I tego sobie jak i wszystkim kinomanom życzę z całego serca.

Proszę czekać…