Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'A Dog's Journey' - zwiastun kontynuacji wzruszającego filmu 'Był sobie pies' 0

Universal Pictures zaprezentował pierwszy oficjalny zwiastun filmu A Dog's Journey. Produkcja jest kontynuacją filmu Był sobie pies z 2017 roku. Zapowiedź znajdziecie poniżej. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

W produkcji A Dog's Journey ponownie usłyszymy głos Josha Gada, a także na ekranie zobaczymy Dennisa Quaida, czyli gwiazdy pierwszej części.

Scenariusz do filmu powstał w oparciu o drugą powieść z serii "A Dog’s Purpose" autorstwa Williama Bruce’a Camerona. Jeśli chodzi o bohaterów swoich książek to trzeba przyznać, że pisarz upodobał sobie czworonogi. Aktualnie w polskich kinach można oglądać inny film na podstawie pracy tego autora – O psie, który wrócił do domu.

A Dog's Journey to dalsze przygody psa Baileya, który odnajduje sens swojego istnienia poprzez życie ludzi, których spotyka na swojej drodze.

Pierwsza część okazała się przebojem w kinach na całym świecie. Film, którego budżet szacuje się na 22 mln dolarów, zarobił w samych Stanach Zjednoczonych 64,5 mln dolarów. Razem z pieniędzmi zarobionymi poza Ameryką Północną na koncie filmu było 205 mln dolarów.

Reżyserem nowej produkcji jest Gail Mancuso. Film trafi do kin już 17 maja 2019 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…