Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Niechciane Paskudy w akcji - nowy zwiastun animacji reżysera 'Shreka 2' 1

STX Entertainment zaprezentowało nowy zwiastun filmu animowanego, który w polskich kinach będzie można znaleźć pod tytułem Paskudy. Uglydolls. Reżyserem filmu jest Kelly Asbury, człowiek mający okazję pracować przy drugiej filmie z serii "Shrek". Zapraszamy do zapoznania się ze zwiastunem.

Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonej na uboczu mieścinie Uglyville. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało. Ona pragnie poznać świat i zrozumieć, dlaczego Paskudom nie dane jest trafiać do rąk dzieciaków. Razem z grupą przyjaciół przedostaje się do skostniałego, pełnego reguł miasta lalek idealnych. Wszystko tu jest eleganckie, symetryczne, ale zimne i pozbawione uroku.

Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym, by być wspaniałym?! Czy Paskudy mają szansę spełnić swoje marzenie i nieść radość dzieciom? No raczej, bo przecież PASKUDNE JEST CUDNE!

W oryginalnej ścieżce dźwiękowej usłyszymy głosy wielu gwiazd muzyki – Kelly Clarkson, Nick Jonas, Bebe Rexha, Charli XCX, Blake Shelton czy Pitbull. Oprócz tego głosu postaciom użyczyli między innymi Emma Roberts, Gabriel Iglesias oraz Janelle Monáe.

Premiera Paskudy. Uglydolls w amerykańskich kinach 3 maja 2019 roku. W Polsce dystrybutorem animacji jest Monolith Films – premiera 31 maja.

Źrodło: STX Entertainment

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…