Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Przeciwniczka serialowej Batwoman obsadzona 0

Obsada serialu o przygodach Batwoman powiększyła się o kolejne nazwisko. Poznaliśmy wreszcie aktorkę, która zmierzy się z tytułową superbohaterką.

Jak podaje portal Deadline, Rachel Skarsten dołączyła do obsady nowego serialu komiksowego. Gwiazda produkcji Nastoletnia Maria Stuart wcieli się w czarny charakter o imieniu Alice. Będzie to główna antagonistka serii, która opisywana jest jako liderka grupy przestępczej inspirowanej światem Lewisa Carrolla – Gang Krainy Czarów. Alice będzie charakteryzowała się zmiennością – będzie to urocza kobieta, która w każdej chwili może zmienić się w prawdziwego maniaka. Jako cel obierze sobie pozbawienie Gotham bezpieczeństwa.

Co ciekawe Rachel Skarsten w 2002 roku wystąpiła w serialu Birds of Prey, w którym wcieliła się w postać Dinah Lance, znanej również jako Black Canary.

Jeśli chodzi o Batwoman to rolę tytułową gra Ruby Rose. Reżyserem odcinka pilotowego jest David Nutter. Scenariusz został napisany przez Caroline Dries. Na razie nie wyjawiono daty premiery pierwszego sezonu.

Warto przypomnieć, że dla Ruby Rose nie będzie to debiut w roli komiksowej superbohaterki. Postać Batwoman pojawiła się już w wielkim crossoverze, który miał miejsce w Arrowverse pod koniec ubiegłego roku.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…