Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FOTO: Przyjrzyjcie się nowym kostiumom Avengers 0

Do premiery filmu Avengers: Koniec gry pozostało już naprawdę niewiele czasu. Z pewnością zainteresowanie superprodukcją Marvela będzie rosło z każdym kolejnym dniem. Postara się o to sama wytwórnia, która będzie prezentowała nowe materiały promujące film.

W sieci pojawiła się nowa grafika, na której widzimy nowe kostiumy, które będzie przywdziewała drużyna Avengers. Pochodzi ona ze strony firmy Orville Redenbacher, która zajmuje się produkcją prażonej kukurydzy.

Największe zainteresowanie na grafice, którą znajdziecie poniżej z pewnością budzi Hulk. Widać, że Bruce Banner wreszcie "dogada się" z Bestią i będzie potrafił ją kontrolować na tyle, że ta pozwoli na siebie założyć specjalny kombinezon. Dodatkowo z zdjęcia dowiadujemy się, że Czarna Wdowa ponownie zmieni fryzurę i już nie będzie blondynką. Kapitan Ameryka oraz Iron Man będą mieli nowe zbroje.

W kolejnej odsłonie przygód Avengers, grupa herosów będzie chciała za wszelką cenę cofnąć czyny Thanosa i ponownie przywrócić porządek we wszechświecie. Rozbita drużyna ponownie będzie musiała złączyć siły i stanąć naprzeciwko Szalonego Tytana.

Film trafi do kin 25 kwietnia 2019 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

PolepioneKadry

Dobra wkrętka hehe -) To znaczy mogłaby być dobra, gdyby nie Czarna Wdowa. Chyba przy niej najbardziej bije po oczach kompletny brak profesjonalizmu przy obsłudze Photoshopa. Przez to szansa nabrania kogokolwiek maleje praktycznie do zera.

Movieman PolepioneKadry

@PolepioneKadry czasami warto się zastanowić czy ludzie odpowiedzialni za marketing w ogóle oglądają te grafiki, bo jakieś 3/4 wygląda jakby robił je jakiś fan :)

PolepioneKadry Movieman

@Movieman Hehe, racja. W drugą stronę to też działa – czasami fanowskie trailery czy postery są lepsze niż oryginał -)

Proszę czekać…