Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dwayne Johnson był pierwszym kandydatem Akademii do poprowadzenia Oscarów 0

Zawirowania związane z tegoroczną ceremonią rozdania Oscarów trwają w najlepsze. Akademia Filmowa miała wielki problem związany z gospodarzem gali, dlatego też zdecydowano, że w tym roku nie będzie jednego prowadzącego.

Kilka miesięcy temu ogłoszono, że Kevin Hart będzie prowadził Oscary 2019. Niestety z racji jego kontrowersyjnej działalności w social mediach zdecydowano, że aktor musi przeprosić za swoje "wybryki", jeśli chce być częścią tak ważnego wydarzenia. Hollywoodzki gwiazdor się na to nie zgodził, dlatego też Akademia Filmowa podjęła decyzję o jego zwolnieniu. Wówczas zaczęły się kłopoty, co doprowadziło do obecnej sytuacji.

Co ciekawe Kevin Hart nie był pierwszym wyborem. Faworytem Amerykańskiej Akademii Wiedzy i Sztuki Filmowej był Dwayne Johnson, który potwierdził to na Twitterze.

Byłem ich pierwszym wyborem na prowadzącego, a moim celem było zrobienie najzabawniejszych i najbardziej rozrywkowych Oscarów w historii. Wszyscy staraliśmy się bardzo mocno, ale to nie mogło zadziałać, ponieważ kręcę "Jumanji 2".

wyjawił za pośrednictwem mediów społecznościowych The Rock

Wielka szkoda, że nie udało się dojść do ostatecznego porozumienia. 91. ceremonia wręczenia Oscarów odbędzie się więc bez głównego gospodarza. Wydarzenia będzie miało miejsce 24 lutego.

Źrodło: The Playlist

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…