Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Otchłańcy z 'Aquamana' dostaną swój film 0

Warner Bros. Pictures na wszelkie sposoby będzie chciał wykorzystać sukces Aquamana. Wytwórnia zamierza zrealizować spin-off, którego bohaterami będą straszliwi Otchłańcy.

Jak donosi portal The Hollywood Reporter, wytwórnia Warner Bros. Pictures zatrudniła dwóch scenarzystów – Noah Gardnera i Aidana Fitzgeralda – do napisania scenariusza filmu "The Trench". Ma to być spin-off największego hitu w historii DCEU zrealizowany w konwencji horroru. Produkcja skupi się na potworach z samej otchłani oceanów, z którymi musiał mierzyć się Król Atlandyty w swoim solowym filmie.

Z informacji, które na razie zostały przedstawione wynika, że budżet filmu będzie zdecydowanie niższy aniżeli inne widowiska tworzone przez Warner Bros. Pictures i DC Films. Pewne jest także, że w filmie nie pojawią się postacie znane z Aquamana. Producentami tego projektu będą James Wan i Peter Safran.

Po raz pierwszy podwodne bestie pojawiły się w DC Comics w 2011 roku, kiedy doszło do rebootu "The New 52". Otchłańcy to dawni mieszkańcy Atlantydy, których królestwo odłączyło się od krainy w czasie wielkiego zatonięcia. Ich świat opadł na samo dno, a oni sami cofnęli się w ewolucji i przyjęli formę bardziej monstrualną niż ludzką.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…