Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Will Smith jako Dżin zaprezentowany - zobaczcie teaser 'Aladyna' 0

Walt Disney zaprezentował nowy teaser swojego nadchodzącego widowiska live-action bazującego o kultową animację. Tą produkcją jest Aladyn. Zapowiedź filmu znajdziecie poniżej.

Wytwórnia Walta Disneya w nowej zapowiedzi zaprezentowała postać Dżina, w którą wciela się Will Smith. Jakiś czas temu w magazynie Entertaiment Weekly mogliśmy zobaczyć zdjęcia aktora w ikonicznej roli, jednak wtedy posiadał on swój naturalny kolor skóry. Teraz na potrzeby filmu o przygodach Aladyna została ona zmieniona na kolor niebieski. Osoby, które obawiały się o to, czy Walt Disney na to się zdecyduje mogą odetchnąć z ulgą.

Aladyn będzie aktorską wersją filmu animowanego z 1992 roku. W tytułową postać wcieli się Mena Massoud. Oprócz niego i Willa Smitha w obsadzie są również Marwan Kenzari (Jafar), Naomi Scott (Jasmine), Billy Magnussen (Książę Anders) oraz Navid Negahban (Sułtan).

Film zapowiadany jest jako ekscytująca opowieść o uroczym ulicznym szczurze o imieniu Aladyn, odważnej i samozwańczej księżniczce Jasmine oraz dżinie, który może być kluczem do ich przyszłości.

Premiera filmu została zaplanowana na 24 maja 2019 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Animek84

Disney i jego promocja czarnego koloru trwa w najlepsze. Teraz pomalowali czarnego na niebiesko i dali mu jakieś dziwne fatałaszki. Wygląda to słabo i żenująco jak większość aktorskich animacji. Czekam na murzyńską małą Syrenkę..

Proszę czekać…