Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Poznaliśmy roboczy tytuł nowej odsłony serii 'Terminator' 0

James Cameron aktualnie próbuje promować film Alita: Battle Angel, którego jest producentem. Nowe widowisko za kamerą, którego stanął Robert Rodriguez nie zapowiada się na spektakularny sukces, dlatego też nazwisko legendarnego filmowca może chociaż trochę pomóc i zainteresować niezdecydowanych fanów. W międzyczasie twórca zdradza kolejne informacje związane z nową odsłoną serii "Terminator".

James Cameron w jednym z wywiadów wyjawił, jak brzmi tytuł roboczy produkcji Terminator 6.

Nazywamy go "Terminator: Dark Fate". Na razie jest to nasz tytuł roboczy.

wyjawił reżyser

Podobnie, jak w przypadku filmu Alita: Battle Angel, tak i tutaj Cameron będzie pełnił funkcję producenta oraz osoby nadzorującej projekt. Wszystko z powodu zobowiązań dotyczących realizacji kolejnych części Avatara. Ostatecznie reżyserem Terminatora 6 został Tim Miller. Z wcześniejszych zapowiedzi wiemy, że nowy film będzie ignorował wszystkie filmy, które powstały po widowisku Terminator 2: Dzień sądu.

Do obsady powróciła Linda Hamilton. Na ekranie nie zabraknie również ikony serii, czyli Arnolda Schwarzeneggera. Reżyser dwóch pierwszych części kultowej franczyzy powiedział kilka interesujących słów o roli, jaką odegra gwiazdor pochodzący z Austrii.

Nie mogłem się w to zaangażować, jeśli nie byłoby w nim Arnolda Schwarzeneggera. Arnie powraca i jest zły, jest też innym Terminatorem niż to, co do tej pory widzieliście.

podkreśla Cameron

W obsadzie widowiska są także Natalia Reyes, Mackenzie Davis, Diego Boneta, Gabriel Luna oraz Brett Azar. Terminator 6 trafi do kin 1 listopada 2019 roku.

Źrodło: The Playlist

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

PolepioneKadry

Słabe materiały promocyjne póki co-( Ale Mackenzie Davis może świetnie sprawdzić się w roli twardej babki i następczyni Lindy. Poza tym jak czuwa nad tym Cameron to jestem spokojny o efekt końcowy. Niech jeszcze w międzyczasie pomoże Blomkampowi wskrzesić jego wersję Obcego-)

Proszę czekać…