Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Grammy - Lady Gaga i Bradley Cooper nagrodzeni za Narodziny Gwiazdy 0

Nie samymi nagrodami filmowymi żyje człowiek. Tym bardziej, jeżeli mówimy o tytule, który zahipnotyzował tak wielu widzów, liczy się w walce o Oscary, a muzyka w nim nie jest tylko kolejną ścieżką dźwiękową, a jest zespawana z historią. Dwie statuetki za utwór Shallow, który powstał właśnie do Narodzin Gwiazdy powędrował do Lady Gagi na spółkę z Bradleyem Cooperem podczas tegorocznej ceremonii rozdania nagród Grammy.

Nagrody zostały przyznane w niedzielę wieczór, a ceremonia odbyła się po raz 61. To jeden z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wieczorów, a każdy kto działa na rynku muzycznym marzy o tej statuetce. Narodziny Gwiazdy przed stanięciem w szranki podczas tegorocznych Oscarów w aż ośmiu kategoriach od najważniejszej, czyli najlepszy film, po oczywiste nominacje w przypadku takiego kina, czyli najlepszy dźwięk i piosenka. Ten sam utwór, który właśnie kilka chwil temu dostał Grammy, będzie walczył o Oscara.

Dramat muzyczny liczy się w stawce od najważniejszych festiwali filmowych po muzyczne. Zobaczymy, jak będzie wyglądała dalsza podróż Bradleya Coopera i Lady Gagi, którzy stworzyli niewątpliwie wyjątkowy duet na ekranie. Wielu marzyłoby o takim debiucie reżyserskim, jak Cooper.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Proszę czekać…