Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Hasbro chce kolejnego filmu o Power Rangers 0

Power Rangers z 2017 roku można traktować, jako rozczarowanie, jednak firma Hasbro oraz Paramount Pictures nadal widzą przyszłość dla franczyzy na wielkim ekranie.

Hasbro i Paramount Pictures to firmy, które pracują ze sobą od bardzo dawna. Do tej pory udało im się zarobić pięć miliardów dolarów na realizacji wspólnych projektów. Seria "Transformers" oraz filmy z cyklu "G.I. Joe" zarobiły swoje, dlatego też nie powinni nikogo dziwić, że producenci szukają nowych pomysłów.

Szef Hasbro Brian Goldner wyjawił, że firma rozmawia już z przedstawicielami Paramount Pictures na temat kolejnej odsłony przygód Power Rangers. Na razie nie mamy żadnych szczegółów związanych z tym projektem, aczkolwiek w niedalekiej przyszłości powinniśmy dowiedzieć się więcej, jeśli obie strony ponownie dojdą do porozumienia, tym bardziej, że Wojownicy Mocy mają spory potencjał i to nie tylko w biznesie zabawkarskim.

Pogłoski o nowym filmie z serii "Power Rangers" pojawiają się od jakiegoś czasu, jednak najlepszą opcją wydaje się być reboot. Nie jest jednak powiedziane, że obsada z 2017 roku nie powróci do swoich ról – mogliby jednak dostać nowe kostiumy, co byłoby zwiastunem nowego początku.

A Wy co o tym sądzicie?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…