Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Królikula' i zupełnie nowe przygody uroczego wampirka, który swoją siłę czerpie z soku marchewkowego 0

Zupełnie nowe przygody uroczego wampirka, który swoją siłę czerpie z soku marchewkowego, czekają na widzów Boomeranga. Premierowe odcinki trzeciego sezonu Królikuli zagoszczą na antenie już 18 lutego.

Okryty puszystym futerkiem maluch, który dysponuje potężną magiczną mocą, musi na co dzień stawiać czoła znacznie większym od siebie bestiom. Na szczęście przygarnięty przez nastoletnią Minę pupil o supernaturalnych umiejętnościach zawsze może liczyć na wsparcie swojej opiekuńczej rodziny i przyjaciół.

W nadchodzących odcinkach widzowie zobaczą, jak bohaterowie przejdą magiczną metamorfozę i przy pomocy czarów ułożą sobie fryzury na miarę topowych pracowni fryzjerskich. Kiedy indziej Królikula przez przypadek stworzy własnego klona, który zacznie przysparzać kłopotów całej paczce. Strachliwy kot Chester oraz bystry pies Harold wezmą sprawy w swoje łapki, by uporać się z sobowtórem nim będzie za późno.

Premiera nowych odcinków trzeciego sezonu serialu Królikula już 18 lutego w Boomerangu. Emisja od poniedziałku do niedzieli o 16:10.

Źrodło: Biuro Prasowe Turner Broadcasting System

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…