Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Powiało nostalgią - odwiedźcie stronę 'Kapitan Marvel' 0

Fani Kinowego Uniwersum Marvela mogą mieć sporo zarzutów do sposób w jaki studio promuje swoje kolejne widowisko. Trzeba jednak przyznać, że ludzie odpowiedzialni za oficjalną stronę filmu Kapitan Marvel odwalili kawał dobrej roboty.

Akcja produkcji o pierwszej superbohaterce Marvela, która otrzymała swój solowy film będzie rozgrywała się na długo przed wydarzeniami, które mieliśmy przyjemność oglądać do tej pory (oczywiście z wyjątkiem pierwszej części przygód Kapitana Ameryki). Z tej okazji ludzie odpowiedzialni za marketing wpadli na znakomity pomysł. Stworzona została strona internetowa poświęcona Kapitan Marvel – nie jest to jednak byle jaka strona. Została ona wystylizowana tak, aby przypominała lata dziewięćdziesiąte ubiegłego wieku. Jaskrawe kolory oraz animowane gify czy ruchome animacje.

Sama strona jest oczywiście funkcjonalna i znajdziemy tam kilka interesujących elementów, które dzisiaj są raczej nie do pomyślenia. Jednym z nich jest między innymi Księga Gości. Dodatkowo mamy możliwość zagrania w prostą grę "Skrull czy człowiek?", a sam zwiastun możemy obejrzeć w stylizowanym, starym playerze. Dla ludzi korzystających z Internetu w latach dziewięćdziesiątych będzie to prawdziwy powrót do przeszłości. Aż chce się powiedzieć – kiedyś to było!

Stronę możecie znaleźć pod tym linkiem https://www.marvel.com/captainmarvel

Akcja produkcji rozgrywa się w latach dziewięćdziesiątych. Ziemia będzie ogarnięta wojną dwóch potężnych kosmicznych ras i tylko Carol Danvers, która stanie się jedną z najpotężniejszych superbohater będzie mogła uratować planetę. W roli tytułowej wystąpi Brie Larson, która swój kostium ponownie przywdzieje przy okazji filmu Avengers: Koniec gry.

Kapitan Marvel trafi do kin 8 marca 2019 roku.

Źrodło: Marvel

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…