Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

James Wan komentuje doniesienia o spin-offie 'Aquamana' 0

W weekend media obiegła informacja o planowanym spin-offie największego kasowego hitu DC Extended Universe. Teraz James Wan postanowił skomentować te doniesienia.

Wytwórnia Warner Bros. Pictures zatrudniła dwóch początkujących scenarzystów – Noah Gardnera i Aidana Fitzgeralda – do napisania scenariusza filmu "The Trench", który miałby być spin-offem Aquamana zrealizowanym w konwencji horroru. Postaciami, na których skupiłby się film byłyby tak zwani Otchłańcy, stwory z którymi musiał walczyć Król Atlandyty. Producentami tego projektu mieliby być James Wan i Peter Safran. Ten pierwszy skomentował doniesienia mediów.

Na wczesnym etapie produkcji zakochałem się w Otchłańcach i ich projektach. W sekrecie miałem nadzieję eksplorować ten świat dużo głębiej i mocniej. Nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam temu projektowi.

napisał na swoim twitterowym profilu reżyser

Po raz pierwszy podwodne bestie pojawiły się w DC Comics w 2011 roku, kiedy doszło do rebootu "The New 52". Otchłańcy to dawni mieszkańcy Atlantydy, których królestwo odłączyło się od krainy w czasie wielkiego zatonięcia. Ich świat opadł na samo dno, a oni sami cofnęli się w ewolucji i przyjęli formę bardziej monstrualną niż ludzką.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

PolepioneKadry

Otchłańcy byli całkiem fajni. W Aquamanie niewiele jest ich charakterystyki, także temat na pewno do poszerzenia. Mógłby z tego być całkiem klimatyczny film.

Proszę czekać…