Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oficjalnie: Ruszają prace nad scenariuszem 'Aquamana 2' 0

Po tym, jak Aquaman zarobił na świecie ponad miliard dolarów i stał się najbardziej dochodowym filmem w historii produkcji opartych na komiksach DC, wiadomym było, że Warner Bros. Pictures zdecyduje się na realizację kontynuacji. Teraz prace nad sequelem oficjalnie ruszają.

Warner Bros. Pictures ogłosił, że prace nad kontynuacją Aquamana oficjalnie ruszają i wytwórnia zatrudniła pierwszego pisarza do napisania scenariusza superprodukcji. Zdecydowano, że scenarzystą, który napisze skrypt solowego filmu o przygodach Króla Atlantydy będzie David Leslie Johnson-McGoldrick, czyli człowiek odpowiadający także za pierwszą historię. Wówczas przy projekcie pracował także Will Beall – na razie jednak nie ma informacji związanych z jego osobą. Nie wiadomo również czy James Wan powróci za kamerę "Aquamana 2". Możemy być raczej pewni, że on oraz Peter Safran będą pełnili funkcje producentów.

Oprócz tego Deadline podał nową informację związaną ze spin-offem Aquamana, który opowie o Otchłańcach, których mogliśmy zobaczyć na ekranie przy okazji seansu przygód Króla Atlantydy. Fabuła filmu zatytułowanego "The Trench" ma się skupić na bestii, która jest nowa w mitologii DC Comics. Całość ma powstać w konwencji kina grozy.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…