Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Szykujcie się na lutowy maraton z serialem 'Stan Against Evil' 0

AMC przygotowało coś specjalnego dla wielbicieli maratonów. Właśnie w tej formie będzie można obejrzeć dwa pierwsze sezony serialu Stan Against Evil, wesołej wariacji na temat klasycznego horroru.

fot. materiały prasowe / AMC

Pierwszy sezon pojawi się na antenie w całości (osiem odcinków) w sobotę 16 lutego, od 21:00. Na maraton z drugim sezonem (osiem odcinków) AMC zaprasza tydzień później – 23 lutego od 21:00. Serial podąża tropem nieco szorstkiego w obyciu stróża prawa, który razem z nową panią szeryf stawia czoła nadprzyrodzonym zjawiskom pojawiającym się w ich miasteczku.

W rolach głównych występują John C. McGinley jako Stan Miller oraz Janet Varney jako Evie Barret. Stan jest wiecznie niezadowolonym byłym szeryfem sennego miasta w New Hampshire, który został zmuszony do przejścia na wcześniejszą emeryturę. Podczas, gdy zmaga się z przekazaniem władzy w ręce Evie Barret, jego twardej i pięknej zastępczyni, oboje są zmuszeni do zawarcia przymierza. Okazuje się bowiem, że w ich miejscu zamieszkania sprawy nie mają się zbyt dobrze. Razem stoczą walkę z plagą demonów, która nawiedza miasto od czasu masowego spalenia czarownic w XVII wieku. Jakby tego było mało, Stan w tajemnicy godzi się, by sprowadzić swoją żonę z martwych.

fot. materiały prasowe / AMC

PREMIERA STAN AGAINST EVIL

  • 1. SEZON – 16 LUTEGO OD 21:00
  • 2. SEZON – 23 LUTEGO OD 21:00

Twórcą, scenarzystą i producentem wykonawczym serialu jest Dana Gould. Producentem wykonawczym serii jest także Tom Lassally. Serial produkowany jest przez Radical Media – z ramienia wytwórni za produkcję odpowiadają Frank SchermaJustin Wilkes. Oprócz roli Stana, John C. McGinley jest zaangażowany w tworzenie serialu również jako producent. W serialu występują także Deborah Baker Jr. oraz Nate Mooney. W 2. sezonie na ekranie zobaczymy ponadto m.in. Jeffreya Combsa oraz Stevena Ogga.

Źrodło: AMC / Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…