Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Chris Evans gwiazdą nowego thrillera 'Dnia próby' 0

Przygoda Chrisa Evansa z Marvel Cinematic Universe będzie się prawdopodobnie powoli kończyła. Aktor rozpocznie nowy rozdział w swojej karierze.

Sporo mówi się na temat odejścia Chrisa Evansa z MCU i odłożenie tarczy Kapitana Ameryki na bok. Możliwe, że widowisko Avengers: Koniec gry będzie dla niego ostatnim epizodem w Kinowym Uniwersum Marvela. Oczywiście nie oznacza to, że hollywoodzki gwiazdor kończy z aktorstwem. Co to, to nie.

Jak podają amerykańskie media, Chris Evans zagra główną rolę w nowym filmie reżysera takich produkcji, jak Dzień próby czy Bez litości. Antoine Fuqua, bo o nim mowa, nakręci produkcję zatytułowaną "Infinite". Scenariusz powstał na bazie powieści "The Reincarnationist Papers" z 2009 roku autorstwa D. Erica Maikranza. Film zapowiadany jest, jako thriller science-fiction. Projekt powstanie dla wytwórni Paramount Pictures.

Historia "The Reincarnationist Papers" skupia się na grupie niemalże nieśmiertelnych kobiet i mężczyzn, którzy nazywani są "Nieskończonymi". Aby pokonać swojego wroga planującego zniszczyć planetę, wspomniana grupa będzie musiała skorzystać z pomocy człowieka cierpiącego na schizofrenię – to właśnie jego sny są wspomnieniami z poprzednich wcieleń, które kryją odpowiedź na pytanie, jak pokonać nieprzyjaciela.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

hejfalubaz

Brakuje Wam "reżysera" lub "twórcy" w tytule ;)

Proszę czekać…