Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Piosenka z filmu 'Całe szczęście' w wykonaniu Margaret 0

W komedii romantycznej Całe szczęście, która trafi do kin w Dzień Kobiet, 8 marca, usłyszymy nową piosenkę Margaret – dziś prezentujemy teledysk. Dla wokalistki udział w filmie to również debiut na dużym ekranie.

fot. Robert Pałka

W nowej komedii twórców takich hitów jak Listy do M. czy Podatek od miłości wystąpiły: Roma Gąsiorowska, Joanna Liszowska, Marieta Żukowska, Izabela Dąbrowska. Partnerują im Piotr Adamczyk, Joachim Lamża, Tomasz Sapryk i Jacek Borusiński.

Zaśpiewałam piosenkę i czułam się z tym komfortowo, bo zazwyczaj to właśnie robię. Moja postać nazywa się Gaja Hornby i jest początkującą wokalistką. Cieszę się, że miałam szansę przeżyć tę filmową przygodę.

tak na konferencji o swoim udziale w projekcie mówiła Margaret

Całe szczęście to pełna uroku i pozytywnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej, który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa, niespodziewanie wkracza pełna energii i uroku gwiazda fitnessu Marta. Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie "sportowego trybu życia". Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta…Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć tytułowe całe szczęście?

Źrodło: NEXT FILM / Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…