Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Koniec Jokera w wykonaniu Jareda Leto? 0

Przyszłość dla Harley Quinn maluje się w różowych barwach. Po drugiej stronie barykady jest Joker w wykonaniu Jareda Leto, który może już nie powrócić do DC Extended Universe.

Pomimo tego, że Harley Quinn była jednym z największych atutów Legionu samobójców, fani mogą nie doczekać się jej powrotu w kolejnym filmie. Warner Bros. Pictures ma całkiem inne plany wobec tej postaci. Najpierw Harley Quinn, w którą ponownie wcieli się Margot Robbie pojawi się w produkcji Birds of Prey. Następnie wytwórnia zamierza zrealizować obraz Gotham City Sirens, który na samym końcu miałby doczekać się crossoveru ze wspomnianym Birds of Prey.

Te informacje sprawiają, że przyszłość Jokera w DCEU stoi pod wielkim znakiem zapytania. James Gunn nie widzi tej interpretacji Księcia Przestępców w swoim filmie o Legionie samobójców – reżyser chciałby całkowicie zrestartować serię i dać szansę nowej ekipie. Dodatkowo szanse na realizację filmów takich, jak "Joker & Harley Quinn" czy "The Joker" zostały już przekreślone i raczej mało prawdopodobne, aby Warner Bros. Pictures do nich powrócił.

Nie oznacza to jednak, że Jareda Leto zabraknie w filmach komiksowych. Aktor zagra główną rolę w produkcji Sony, która opowie historię Morbiusa, żyjącego wampira.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Khaosth

Szczerze mi Leto-Joker nie przeszkadzał. Może był trochę zbyt serious, ale gangstersko-ćpuńska stylówa wciąż pasowała do jego zwichrowanej osoby. Nadal widzę więcej potencjału w jego pokręconych knowaniach, niż w dalszym wałkowaniu Harley Quinn.

I tak jak w przypadku "Ligi …" nadal wierzę że lepsze wrażenie pozostawiłby Ayer-cut.

Adamus0101

Całe szczęście. Lepiej niech dadzą tę rolę Cameronowi Monaghanowi. Widać że on czuje tą postać. W "Gotham" jest znakomity.

Proszę czekać…