Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Gwiazda Domu z papieru i Terminatora w Polsce! Będzie promować gangsterską superprodukcję Patryka Vegi! 0

Praca z nim to prawdziwa bajka. ENRIQUE ARCE – hiszpański gwiazdor Domu z papieru, Terminatora i… nowego filmu Patryka Vegi, przyjedzie do Polski!

Kobiety mafii 2, kontynuacja entuzjastycznie przyjętej przez widzów i krytyków części pierwszej, poza rozwinięciem znanych już widzom motywów z „jedynki” przyniesie wątki, których w polskim kinie jeszcze nie było. Wśród nich temat południowoamerykańskich karteli oraz handlu narkotykami na niewyobrażalną wręcz skalę. Aby jak najlepiej i jak najwiarygodniej oddać temat, ekipa Kobiet mafii 2 udała się na zdjęcia do Kolumbii, a w obsadzie filmu pojawili się popularni hiszpańskojęzyczni aktorzy: latynoamerykańska mega gwiazda Angie Cepeda, znana doskonale Polakom z szalenie popularnych telenowel Fiorella i Luz Maria oraz hiszpański aktor Enrique Arce z wyróżnionego nagrodą Emmy hitu Netflixa Dom z papieru. Ponadto, z okazji zbliżającej się premiery filmu, Enrique Arce pojawi się w Polsce!

Patryk Vega był zachwycony współpracą z aktorami:

Z obojgiem pracowało się rewelacyjnie. To niezwykłe szczęście, że zgodzili się zagrać w Kobietach Mafii 2, bo oboje są bardzo zapracowani. Enrique będzie grał teraz w nowym Terminatorze, Angie niedawno partnerowała Robertowi Duvallowi czy Nicolasowi Cage‘owi. Oboje są skupieni i świetnie przygotowani, praca z nimi to prawdziwa bajka. Żadne z nich nie jest typem aktora, który po prostu przechadza się po planie i między ujęciami opowiada dowcipy i anegdoty. Przyjechali wykonać swoje zadanie i dać z siebie 100%. Ja to uwielbiam, bo też poświęcam się swojej pracy do końca, do utraty tchu. Dzięki nim „Kobiety mafii 2“ mają posmak amerykańskiego kina w polskim wydaniu – zachwala Patryk Vega. Wygląda na to, że zawodowa chemia pomiędzy hiszpańskim aktorem, a polskim reżyserem nie zakończy się tylko na Kobietach mafii 2Patryk Vega już w grudniu zapowiedział, że Enrique Arce wystąpi w jego następnym filmie.

Kobiety mafii 2, kontynuacja wielkiego kinowego przeboju, na ekranach już od 22 lutego.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…