Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jaki tytuł będzie nosił serial 'Star Trek' o Picardzie? 0

Uniwersum Star Treka stale się rozrasta. Po produkcji Star Trek: Discovery czeka nas premiera kolejnej produkcji osadzonej w tym świecie. Głównym bohaterem historii będzie Jean-Luc Picard.

W ubiegłym tygodniu Patrick Stewart, który ponownie wcieli się w kultowego bohatera wyjawił, że seria ma już tytuł. Niestety nie zdradził go. Zrobiła to Sonequa Martin-Green, aktorka występująca w serialu Star Trek: Discovery, która miała okazję być gościem Larry’ego Kinga.

Patrick Stewart wystąpi we własnym serialu "Star Trek". Będzie on zatytułowany "Picard". Jakiś czas temu zapowiedział swój powrót i odpowiedź była niesamowita. Ludzie, w tym także ja, są bardzo zadowoleni.

powiedziała aktorka

Ostatni raz Patrick Stewart w roli Picarda pojawił się w filmie Star Trek X: Nemesis z 2002 roku. Akcja nowego serialu, którego będzie gwiazdą ma się rozgrywać 19 lat po wydarzeniach znanych z ostatniego serialu osadzonego w uniwersum, w którym pojawił się Picard.

Na razie ani platforma CBS All Access, ani producent Alex Kurtzman nie potwierdzili słów aktorki odnośnie tytułu. Premiera serialu szykowana jest pod koniec 2019 roku.

Źrodło: TrekMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…