Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Harrison Ford jako Rooster - zwiastun animacji 'Sekretne życie zwierzaków domowych 2' 0

Illumination Entertainment na swoim oficjalnym koncie na YouTube zaprezentowało nowy zwiastun filmu animowanego Sekretne życie zwierzaków domowych 2. Zapraszamy do obejrzenia nowej zapowiedzi.

W nowym filmie poznamy dalsze losy najsłodszych zwierzaków świata, które, gdy tylko zamykamy drzwi, wychodząc do szkół i pracy, prowadzą swoje pełne przygód sekretne życie.

Z nowej zapowiedzi wynika, że Max i Duke trafią na farmę, gdzie poznają nowego psa o imieniu Rooster. Co ciekawego głosu postaci użyczy Harrison Ford. Poza tym w obsadzie filmu animowanego w oryginalnej ścieżce dźwiękowej usłyszymy głosy takich aktorów jak Patton Oswalt, Eric Stonestreet, Kevin Hart, Hannibal Buress czy Jenny Slate.

Jak prezentuje się Rooster? Tego przekonacie się z poniższego zwiastuna:

Z pewnością włodarze Illumination Entertainment i Universal Pictures wierzą w to, że kontynuacja sprosta oczekiwaniom i zarobi jeszcze więcej pieniędzy niż pierwsza odsłona. W 2016 roku komedia animowana zarobiła na całym świecie 875,4 mln dolarów (368,3 mln dolarów pochodziło z kin amerykańskich – oznacza to, że produkcja poza granicami Stanów Zjednoczonych zgarnęła ponad pół miliarda dolarów).

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 trafi do kin 7 czerwca 2019 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…