Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Angry Birds powracają - zobaczcie teaser sequela 0

Angry Birds powracają. W sieci pojawił się teaserowy zwiastun kontynuacji filmu animowanego z 2016 roku opartego na popularnej grze.

Sony Pictures Entertainment na swoim oficjalnym YouTube zaprezentowało teaserowy zwiastun animacji Angry Birds 2.

W pierwszym filmie z serii poznaliśmy Reda, Chucka i Bomba, których wyspa została nawiedzona przez tajemnicze zielone świnie. Kiedy sytuacja zaczęła się wymykać spod kontroli, trójka dzielnych bohaterów postanowiła dowiedzieć się, jaki cel mają przybysze. Prawda okazała się wstrząsająca.

W nowej odsłonie twórcy przygotowali dla bohaterów nową misję, z której mamy nadzieję dowiedzieć się, dlaczego ptaki w tym filmie są… wściekłe. W oryginalnej ścieżce dźwiękowej usłyszymy głosy takich aktorów, jak Jason Sudeikis, Josh Gad, Danny McBride, Leslie Jones czy Sterling K. Brown. Reżyserem filmu jest Thur Van Orman.

Zobaczcie niezwykle mroźny teaser.

Pierwsza część Angry Birds zarobiła na całym świecie 352 mln dolarów (z czego 107,5 mln dolarów pochodziło z amerykańskich kin). Teraz producenci liczą, że sequel zarobi jeszcze więcej.

Premiera zaplanowana została na 16 sierpnia 2019 roku z okazji 10 rocznicy wydania gry Angry Birds.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

BuziakL

Czekam! Ale już żadnej zabawki nie kupię :D Te wszystkie animacje mają to do siebie, że jak coś wychodzi to zaraz pojawiają się zabawki i dzieciaki dostają szału. Ależ się cieszę, że moje już z tego wyrosły!

Proszę czekać…