Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Luke Wilson w obsadzie 'Zombieland 2' 0

Po długich latach biurowych zawirowań oraz artystycznych impasów, twórcy nareszcie rozpoczęli prace nad Zombielandem 2. Trwa kompletowanie obsady. Wśród aktorów znalazł się Luke Wilson.

Seria Zombieland z dystansem podchodzi do historii o żywych trupach, dziesiątkujących ludzkość za sprawą krwawej apokalipsy. W kontynuacji grupa ocalonych z poprzedniej odsłony będzie musiała stawić czoła nowemu rodzajowi ożywieńców. Potwory ewoluowały od czasów wydarzeń z pierwszej części. Dodatkowo głównych bohaterów czeka konfrontacja z nowymi ocalałymi.

Do fabułu powrócą bohaterowie pierwszego Zombielandu: Columbus (Jesse Eisenberg), Tallahassee (Woody Harrelson), Wichita (Emma Stone) oraz Little Rock (Abigail Breslin). Niedawno dowiedzieliśmy się, że obsadę wzbogaci również Luke Wilson. Prócz niego zobaczymy Zoey Deutch, Thomasa Middleditcha oraz Rosario Dawson.

Twórczy skład również pozostanie bez zmian. Za kamerą ponownie stanie Ruben Fleischer, a za scenariusz odpowie duet: Paul Wernick i Rhett Reese.

Zombieland 2 znajduje się obecnie na etapie produkcji. Na dużym ekranie zadebiutuje w październiku 2019 roku – w dziesiątą rocznicę premiery pierwszego filmu.

Źrodło: variety.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…