Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Alita: Battle Angel zaczyna odnosić sukcesy finansowe! 0

Początek dla filmu Alita: Battle Angel nie zapowiadał się kolorowo. Sytuacja jednak diametralnie uległa zmianie, kiedy produkcja trafiła do kin w Azji i została pokazana w chińskich i japońskich multipleksach.

Od piątku zarobki filmu to było już ponad 150 mln dolarów, a budżet wynosił 170. Po premierze w wyżej wymienionych miejscach sytuacja finansowa poprawiła się znacznie. Alita ma na swoim koncie dochód już w wysokości 263,4 mln. Azjaci dalej decydują o wynikach box-officów! Wśród widowiska z Chin, komedii z Bollywood, Alita jest liderem zestawienia.

Wiele oczu jest zwróconych w stronę wyniku finansowego filmu, gdyż to zadecyduje z pewnością o potencjalnej kontynuacji dzieła. Film Roberta Rodrigueza ma jeszcze trochę czasu, by wygenerować zyski.

Historia opowiada o młodej kobiecie w ciele cyborga uratowanej przez sympatycznego naukowca. Wszystko jest osadzone w fantazyjnym miejscu o nazwie Miasto Złomu. Świat przedstawiony jest w animacji i stylistyce mangi. Dla tych, którzy jeszcze nie dotarli, a chcieliby doświadczyć tej przygody – film jest grany w kinach.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

empegero 2019-02-26

Ten news poprawił mi dzień, byłem bardzo zawiedziony pierwszymi wynikami Ality, bo chętnie bym zobaczył drugą część. Nadzieja wróciła.

Amiga 2019-02-26

Film miazga.. dawno takiej uczy dla oka nie miałem. Oby zarobili swoje i zrobili kontynuację. Dla mnie 10/10

Proszę czekać…