Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Elton John i Taron Egerton wykonują wspólnie 'Tiny Dancer' 0

W trakcie imprezy charytatywnej związanej z Oscarami jej uczestnicy mieli okazję doświadczyć niezwykłej rzeczy. Na scenie wspólnie pojawili się Elton John i Taron Egerton, którzy wykonali jeden z najbardziej znanych utworów genialnego piosenkarza – "Tiny Dancer".

fot. zrzut z ekranu

Oczywiście występ tej dwójki nie był przypadkowy. Taron Egerton wcieli się w główną rolę w filmie biograficznym zatytułowanym Rocketman. Produkcja zapowiadana jest jako niezwykły, odważny musical o życiu i przełomowych chwilach w karierze sir Eltona Johna, jednej z największych gwiazd popu wszech czasów.

Poniżej możecie zobaczyć wspólny występ tej dwójki:

Z pewnością producenci Rocketmana liczą na to, że film odniesie sukces porównywalny z Bohemian Rhapsody, które nie tylko odniosło wielki kasowy sukces na świecie (zarobił ponad 860 mln dolarów), ale także odegrało niezwykle ważną rolę w sezonie nagród. Film o grupie Queen zdobył cztery Oscary (w tym dla najlepszego aktora pierwszoplanowego), dwa Złote Globy (najlepszy dramat oraz najlepszy aktor dramatyczny) oraz dwie nagrody BAFTA.

Premiera filmu Rocketman w kinach 31 maja 2019 roku.

Źrodło: The Playlist

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…