Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ruben Fleischer może nie wyreżyserować 'Venoma 2' 0

Sukces Venoma sprawił, że Sony Pictures podjęło decyzję o realizacji sequela. Możliwe jednak, że za kamerą stanie nowy reżyser.

Według pierwszych informacji dotyczących realizacji Venoma 2, zdjęcia do filmu mają wystartować jeszcze tej jesieni. Jeśli te doniesienia okażą się prawdziwe, wówczas wytwórnia będzie musiała poszukać innego reżysera, aniżeli Ruben Fleischer. Powodem takiego stanu rzeczy jest napięty grafik filmowca. Zdjęcia do kontynuacji jednego z największych kasowych hitów 2018 roku kolidują z filmem Zombieland: Double Tap, za który odpowiada właśnie Ruben Fleischer.

Oczywiście na razie nie jest to informacja oficjalna, ale jeśli Sony Pictures je potwierdzi to Fleischer nie będzie dostępny z racji prac postprodukcyjnych przy Zombieland: Double Tap. Prawdopodobnie osoby związane z tym projektem wydadzą niebawem oficjalne oświadczenie, ponieważ pozostało niewiele czasu do rozpoczęcia zdjęć Venoma 2.

Venom, w którym główną rolę zagrał Tom Hardy okazał się niespodziewanym hitem. Komiksowe widowisko zgarnęło na całym świecie 855 mln dolarów, co przekonało włodarzy Sony Pictures do stworzenia nowego uniwersum rozgrywającego się w świecie Spider-Mana. Druga część przygód Eddie’ego Brocka trafi do kin – prawdopodobnie – w październiku 2020 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…