Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jared Leto jako Morbius - ruszyły zdjęcia do ekranizacji komiksu 0

W ubiegłym roku Venom pokazał, że nie trzeba być filmem należącym do MCU, aby zarabiać wielkie pieniądze. Sony Pictures zadowolone z sukcesu filmu postanowiło rozwinąć uniwersum i tak podjęto decyzję o realizacji Morbiusa.

W roli głównej zobaczymy Jareda Leto, który pochwalił się pierwszym zdjęciem z planu produkcji. Prace już wystartowały, jednak przed ekipę oraz samym aktorem jeszcze 11 tygodni ciężkiej roboty. Poniżej możecie rzucić okiem na fotografię, którą hollywoodzki gwiazdor umieścił w mediach społecznościowych.

Morbius ma być horrorem akcji opowiadającym o naukowcu, który starając się znaleźć lek na rzadką chorobę krwi, przypadkiem przemienił się w wampira. Pomimo obrzydzenia do swojej przypadłości, postanawia rozpocząć polowanie na kryminalistów, którzy jego zdaniem nie są godni dalszej egzystencji.

Oko w oko z Morbiusem stanie prawdopodobnie Loxias Crown. Postać nie pochodzi z komiksów, jednak będzie inspirowana bohaterami, których fani Spider-Mana mogą znać. Możliwe, że będzie on bazował na Emilu Nikosie, starym przyjacielu Michaela Morbiusa, a także złoczyńcy znanemu pod pseudonimem "Crown".

Scenariusz został napisany przez duet Matt Sazama i Burk Sharpless. Reżyseruje Daniel Espinosa. Premiera została zaplanowana na 31 lipca 2020 roku.

Źrodło: Bloody-Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…