Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Tyrese Gibson w ekranizacji komiksu Marvela 0

Przez wiele miesięcy Tyrese Gibson prowadził w mediach społecznościowych kampanię, która miała na celu wywalczyć angaż w filmie o Zielonej Latarni. Poniekąd gwiazda serii "Szybcy i wściekli" spełni swoje pragnienie, bowiem niebawem zobaczymy go w komiksowej ekranizacji. Nie będzie to jednak film na podstawie DC Comics, a Marvela.

Tyrese Gibson dołączy do filmu Morbius, którego gwiazdą jest Jared Leto. Dzisiaj informowaliśmy Was o rozpoczęciu prac nad komiksową ekranizacją. Odtwórca głównej roli wrzucił na media społecznościowe pierwsze zdjęcie z planu widowiska.

Jeśli chodzi o Tyrese’a Gibsona to nie podano do mediów informacji dotyczącej postaci, w którą się wcieli. Podobno była to ostatnia ważna rola do obsadzenia w tym projekcie. Możliwe, że może chodzić o agenta FBI, który rusza tropem doktora Michaela Morbiusa. Wcześniej angaże otrzymali Matt Smith (zagra złoczyńcę Loxiasa Crowna), Adria Arjona (będzie obiektem westchnień tytułowego bohatera) i Jared Harris (on z kolei wcieli się w mentora Morbiusa).

Morbius ma być horrorem akcji opowiadającym o naukowcu, który starając się znaleźć lek na rzadką chorobę krwi, przypadkiem przemienił się w wampira. Pomimo obrzydzenia do swojej przypadłości, postanawia rozpocząć polowanie na kryminalistów, którzy jego zdaniem nie są godni dalszej egzystencji.

Scenariusz został napisany przez duet Matt Sazama i Burk Sharpless. Reżyseruje Daniel Espinosa. Premiera została zaplanowana na 31 lipca 2020 roku.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…