Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Emma Watson może zagrać jedną z głównych ról w 'Czarnej Wdowie' 0

Produkcja solowego filmu o Czarnej Wdowie ruszy lada chwila, dlatego też Marvel Studios zabiera się za kompletowanie obsady aktorskiej. Jedną z kandydatek do zagrania w widowisku jest Emma Watson.

Producenci filmu "Czarna Wdowa" poszukują aktorki, która mogłaby zagrać u boku Scarlett Johansson drugą główną postać kobiecą. Portal That Hashtag Show donosi, że Marvel Studios ma kilka kandydatek do tej roli. Faworytkami są Emma Watson, Alice Englert, Dar Zuzovsky oraz Florence Pugh. Podobno wszystkie te aktorki brały udział w przesłuchaniach i zrobiły na ludziach z Marvela wielkie wrażenie.

Na razie nie zdradzono dokładnie o jaką rolę chodzi, ale ma to być postać potrafiąca "skopać tyłki swoim przeciwnikom". Możemy, więc założyć, że będzie to rola wymagająca przygotowania fizycznego. Myślicie, że gwiazda sagi "Harry Potter" dałaby radę w komiksowym widowisku?

A to nie koniec obsadowych nowinek. Podobno swój udział w filmie negocjują także Sebastian Koch i Alec Baldwin. Panowie ubiegają się o tę samą rolę.

Prace na planie filmu prawdopodobnie wystartują w czerwcu w Wielkiej Brytanii. Reżyseruje Cate Shortland.

Źrodło: That Hashtag Show

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

ZSGifMan

Emma to już dorosła kobieta o twarzy dziewczynki i jakoś nie może sobie znaleźć miejsca w branży nosząc na sobie piętno Hermiony…                                                                                                                                                                      

@ZSGifMan Trafione w punkt! Nie wiem, czy oglądałeś The Circle z nią w roli głównej, ale dla mnie był to pierwszy film z jej udziałem, gdzie w trakcie seansu zapomniałem, że mam do czynienia ze wspomnianą przez Ciebie Hermioną. I uznałem również, że to całkiem sympatyczna aktorka, która ma jakiś warsztat i może nawet trochę talentu.

Proszę czekać…