"May the Force Be With You"

David Zucker mówi o Superhero! 0

Zobacz pierwsze zdjęcia oraz wypowiedź jednego z twórców o filmie.

Dziś, na stronie USA Today, opublikowano drugie zdjęcie (po prawej, pierwsze zdjęcie zobaczysz w galerii) z parodii filmów o superbohaterach – Superhero!. W roli głównej występuje Drake Bell. Premiera odbędzie się 28 marca.

Dziennikarze z gazety porozmawiali z głównym producentem Davidem Zuckerem, który wyjaśnił, co będzie można zobaczyć w filmie: Motywem przewodnim jest Spider-Man, w filmie przewiną się wątki sparodiowanych: Batman-Początek, X-men, Fantastyczna czwórka, Superman i wiele innych. Jest to ogólna parodia gatunku filmu o superbohaterach, podobnie jak robiliśmy to ze Strasznym filmem, ale tutaj mamy więcej zwięzłości w fabule, tak jak to było w Nagiej broni.

Regina Hall i Tracy Morgan parodiują odpowiednio: postać graną przez Halle Berry, białowłosą Storm i Patricka Stewarta, Profesora Charlesa Xaviera zX-Men. Tymczasem Leslie Nilsen gra wujka Bella na wzór Wujka Bena z Spider-Mana.

Christopher McDonald gra jedną z głównych ról, złoczyńce o imieniu Hourglass. Umiera na jakąś rzadką chorobę, więc konstruuje maszynę, dzięki której może przedłużać swoje życie tak długo jak dużo zabije ludzi. – dodał Zucker

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…