Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Taika Waititi nakręci serialową wersję 'Bandytów czasu' dla Apple'a 0

Taika Waititi to twórca, który zaskakuje kolejnymi projektami. Każdy jego pomysł brzmi niezwykle interesująco i nie inaczej jest w tym przypadku.

Nowozelandczyk zamierza bowiem zrealizować serial telewizyjny dla firmy Apple. I to nie bylo jaki. Ma to być nowa wersja kultowego filmu Bandyci czasu z 1981 roku w reżyserii Terry'ego Gilliama.

Oto jak brzmi opis filmowego oryginału:

Rodziców Kevina bardziej interesują reklamy w telewizji niż wychowywanie własnego syna. Pewnego wieczoru wprost z szafy w pokoju chłopca wypada kilku karłów uciekających przed swoim Panem – Najwyższą Istotą. Dziwni przybysze są w posiadaniu skradzionej mapy z zaznaczonymi dziurami w czasie. Dzięki temu podróżują w czasoprzestrzeni i kradną co popadnie. Kevin przyłącza się do bandytów i odbywa niesamowitą podróż odwiedzając m.in. Robin Hooda, Napoleona, króla Agamemnona i innych.

Taika Waititi będzie współscenarzystą oraz reżyserem odcinka pilotowego. Filmowiec ma również pełnić funkcję producenta wykonawczego. Trzeba przyznać, że ostatnio Waititi co raz częściej udziela się w produkcjach telewizyjnych. Reżyser widowiska Thor: Ragnarok jest jedną z osób, która kręci The Mandalorian. Poza tym pracował też nad serialową wersją What We Do in the Shadows.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…