Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Doom: Annihilation' - zwiastun filmu na podstawie kultowej serii gier 0

Wczoraj informowaliśmy Was o nowej ekranizacji popularnej serii gier wideo – Doom. Dzisiaj mamy dla Was zwiastun produkcji. Czy jest na co czekać? Oceńcie sami.

Film został zatytułowany Doom: Annihilation. Nie będzie powiązany z widowiskiem z 2005 roku. Niestety, na tym dobre informacje się kończą. Tytuł został przewidziany wyłącznie do użytku domowego. Oznacza to, że nie trafi na ekrany kin. Datę premiery zaplanowano na 2019 rok.

Oto zwiastun produkcji:

Oddział specjalny zostaje wezwany z misją ratunkową na Marsa. Na miejscu okazuje się, że znajdującą się tam placówkę badawczą przejęły potwory z piekła rodem. Żołnierzy czeka walka na śmierć i życie w obcym miejscu, na obcej planecie.

W głównych rolach zobaczymy między innymi Amy Manson, Louisa Mandylora oraz Hariego Dhillona.

"Doom" został po raz pierwszy przeniesiony na duże ekrany w 2005 roku. Wówczas jedną z głównych ról zagrał Dwayne Johnson. Produkcja niestety okazała się finansową porażką. Czy nowa wersja sprawi, że "Doom" ponownie powróci do łask? Co sądzicie o tej zapowiedzi?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Bercik022

Uuuuu szykuje się godny konkurent w boxoffice dla Avengers end game xD

KubiQ Bercik022

@Bercik022 Avengers? Phi, tożto pokona nawet Gwiezdne Wojny!

wyjek

Może to seksistowskie, ale nie pasuje mi w DOOMie kobieta jako Marine, niemniej jednak zobaczymy co z tego wyszło po premierze.

ges28

Nie wiem ta wersja z 2005 jakoś lepiej mi podchodzi.

Proszę czekać…