Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Orphan Black' - powstanie nowy serial osadzony w tym świecie 0

Z pewnością ta informacja zainteresuje wszystkich fanów serialu Orphan Black. Stacja AMC zamierza zrealizować nową produkcję osadzoną w świecie przedstawionym we wspomnianej serii. O co dokładnie chodzi?

Temple Street Productions, które odpowiada za realizację Orphan Black, będzie zaangażowane w tworzenie nowego serialu. Według źródeł portalu Variety, nowa seria nie będzie ani rebootem, ani spin-offem. Ma to być całkowicie niezależna historia, która rozgrywa się w tym samym uniwersum, co historia Sary i jej klonów. Aktualnie producenci poszukują scenarzystów, którzy będą pracowali przy projekcie.

AMC i Temple Street Productions nie potwierdziły na razie tych doniesień.

Twórcami Orphan BlackJohn Fawcett i Graeme Manson. Serial swoją premierę miał w 2013 roku. W tym czasie widzowie mogli obejrzeć pięć sezonów. Gwiazdą produkcji jest Tatiana Maslany. Wciela się ona w postać o imieniu Sarah Manning, która odkrywa, że jest klonem i ktoś próbuje zabić ją oraz jej "siostry", wyglądające zupełnie jak ona, aczkolwiek posiadające inne cechy charakteru. Niezwykle trudno i wielowymiarowa kreacja stworzona przez Tatianę Maslany została doceniona przez krytyków – trzy nominacje do nagrody Emmy (w 2016 roku dostała statuetkę) oraz Złotego Globu mówią same za siebie.

Co sądzicie o pomyśle na nowy serial?

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Wysoce niepokojący rysunek stworzony zapewne przez dziecko zastraszone trzema ciociami ;D                                                                                    

Proszę czekać…