Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wielki Ptak z Ulicy Sezamkowej na ekranach kin w 2021 roku 0

Warner Bros. Pictures zamierza skorzystać z wielkiej popularności serialu dla dzieci i młodzieży – Ulica Sezamkowa. W 2021 roku w kinach zawita film live-action, w którym pojawią się kultowe postacie. Szczegóły poniżej.

Wytwórnia Warner Bros. Pictures oświadczyła, że 15 stycznia 2021 roku w kinach pojawi się film "Sesame Street", który powstanie na bazie kultowego serialu dla dzieci i młodzieży, zapoczątkowanego jeszcze w latach sześćdziesiątych. Produkcja zostanie sfinansowana przez Warner Bros. Pictures oraz MGM. Za kamerą musicalu dla najmłodszych stanie Jonathan Krisel.

Producentami filmu będą Shawn Levy i Michael Aguilar. Za scenariusz odpowiada duet Mike Rosolio oraz Chris Galletta. W realizację tego projektu zaangażowana będzie również organizacja Sesame Workshop, która posiada prawa do serialu.

Edukacyjny program dla młodych widzów zadebiutował na antenie w 1969 roku. Był on połączeniem wielu technik – gry aktorskiej, pacynek oraz animacji. Jim Henson, twórca programów telewizyjnych takich jak Muppety czy właśnie Ulica Sezamkowa dał światu kultowe postacie, jak Wielki Ptak, Bert, Ernie, Grover, Oskar Zrzęda, Ciasteczkowy Potwór czy Elmo.

Oprócz informacji związanych z premierą filmu "Sesame Street", Warner Bros. Pictures ogłosił również, że w tym samym roku na ekranach kin zadebiutuje animacja o Tomie i Jerrym – premiera będzie miała miejsce 16 kwietnia.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

ZSGifMan

Szkoda, że nie będzie firmowany jako "Śiwat Elma", ale może być też ten "Wielki ptak", bo w sumie to nawet lepiej brzmi! :P                                                                                                                                                              

Animek84

Boje się żeby z Wielkiego Ptaka nie zrobili Czarnego Ptaka :D

Proszę czekać…