Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowe Aniołki Charliego na oficjalnym zdjęciu z planu 0

W oczekiwaniu na zwiastun nowej wersji przygód Aniołków Charliego, wytwórnia Sony Pictures zaprezentowała zdjęcie z planu produkcji, na którym widnieją gwiazdy wcielające się w główne role. Fotografię znajdziecie poniżej.

Kristen Stewart, Naomi Scott i Ella Balinska – to właśnie te trzy panie wcielą się w główne role w nadchodzącym filmie o Aniołach Charliego. Aktorki strzeliły sobie popularne selfie na planie filmu, co postanowiła wykorzystać wytwórnia Sony Pictures do promocji i umieściła je na swoim oficjalnym twitterowym koncie.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie ślicznych Aniołków Charliego:

Szczegóły dotyczące fabuły nie są na razie znane. Do tej pory ujawniono jedynie, że w postać Bosleya wcielą się różni aktorzy – Patrick Stewart, Djimon Hounsou i Elizabeth Banks. Warto wspomnieć, że ta ostatnia jest również reżyserką produkcji.

Liczymy na to, że w najbliższym czasie Sony Pictures ujawni kolejne oficjalne materiały promujące film. Oczywiście najbardziej wyczekiwany jest zwiastun, jednak nie pogardzimy zdjęciem Aniołków Charliego z samego filmu. Która z dziewczyn podoba Wam się najbardziej?

Charlie's Angels trafią do kin 1 listopada 2019 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

No, czy ja wiem…?                                                                                                
Poprzednie też miałem wątpliwości, ale przynajmniej aktorki były lepsze, a tu…?                                                            

Proszę czekać…