Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wieloletnie plany Sony Pictures dotyczące Spider-Verse 0

Zeszłoroczne sukcesy komiksowych produkcji od Sony Pictures sprawiły, że włodarze wytwórni postanowili jeszcze bardziej skupić się na eksplorowaniu uniwersum Spider-Mana. Sony snuje, więc plany na kilka kolejnych lat.

Niezaprzeczalnie Venom i Spider-Man Uniwersum były dla Sony Pictures wielkim haustem powietrza. Oba filmy pokazały włodarzom wytwórni, że potrafią oni robić kino komercyjne, które nie tylko będzie się sprzedawało (855 mln dolarów Venoma to jedno z największych zaskoczeń 2018 roku), ale także zdobywało ważne nagrody (Oscar dla najlepszego filmu animowanego).

Tony Vinciquerra, prezes Sony Pictures Entertainment wyjawił, że studio ma już plany na kolejnych siedem lub osiem lat, jeśli chodzi o produkcje rozgrywające się w uniwersum Człowieka Pająka. Nie będą to tylko i wyłącznie filmy kinowe, ale także seriale telewizyjne.

Nasza grupa telewizyjna będzie miała swoją własną paletę postaci z tego uniwersum, którą będą starali się rozwijać.

wyjaśnił Vinciquerra

Sony Pictures jest w trakcie realizacji kolejnego filmu o znanym przeciwniku Spider-Mana – Morbiusie. W kolejce są już sequel wspomnianego Venoma oraz Silver & Black. Zresztą nie ma co się dziwić, że Sony chce kuć żelazo póki gorące. W swojej kolekcji mają praktycznie niekończący się materiał na tworzenie nowych projektów – 900 postaci ze świata Spider-Mana jest czymś, co można wykorzystać na wiele sposób.

Warto przypomnieć, że w planach studia są także sequel animacji Spider-Man Uniwersum, spin-off o Gwen Stacy oraz serial animowany o Spider-Ham. Możemy być pewni – będzie się działo!

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…