Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Deathstroke w 2. sezonie 'Titans' - kto go zagra? 0

W drugim sezonie popularnego serialu komiksowego Titans pojawi się kultowy przeciwnik znany z komiksów DC. Mowa o Deathstroke’u. Kto go zagra?

Jak podaje portal Deadline producenci zdecydowali, że młodzi superbohaterowie będą musieli zmierzyć się z ikonicznym przeciwnikiem Mrocznego Rycerza – Deathstroke’em. Co więcej, poznaliśmy już nazwisko aktora, który wcieli się w tego bohatera. Na ekranie sportretuje go Esai Morales, aktor doskonale znany wszystkim fanom serialu Sposób na morderstwo.

Esai Morales we własnej osobie

Slade Wilson, znany także jako Deathstroke, opisywany jest jako najgroźniejszy zabójca ze świata DC, który pojawi się w serialu Titans. Służąc swojemu krajowi, Slade stał się elitarnym żołnierzem, do czasu aż testy rządowe zwiększyły jego fizjologię do poziomu niemal nadludzkiego, co niestety odbiło się również na jego psychice. Slade jest kochającym ojcem i mężem, jednak dla reszty świata to bezwzględny zabójca, który sprzedaje swoje usługi temu, kto zaproponuje więcej.

Postać została stworzona przez Marva Wolfmana i George’a Pereza. Deathstroke zadebiutował na kartach komiksu w 1980 roku, w numerze "The New Teen Titans #2". Jeszce do niedawna wydawało się, że będzie on odgrywał ważną rolę w DC Extended Universe – wcielać się w niego miał Joe Manganiello.

Polscy widzowie mogą oglądać pierwszy sezon Titans w serwisie platformy Netflix.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…