Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

J.J. Abrams weźmie udział w tegorocznym Star Wars Celebration 1

Reżyser filmów Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy oraz Gwiezdne Wojny: Epizod IX weźmie udział w tegorocznym konwencie Star Wars Celebration. Z pewnością jest to informacja, która zelektryzuje wszystkich fanów gwiezdnej sagi.

Na oficjalnym twitterowym profilu Star Wars Celebration pojawiła się informacja, że J.J. Abrams zawita na tegorocznym konwencie. Na pewno te doniesienia są ważne dla fanów gwiezdnej sagi. Wizyta samego reżysera filmu może zwiastować sporo dobrego z perspektywy widzów czekających na oficjalne materiały promujące dziewiąty epizod. Fani nadal czekają na oficjalny tytuł filmu oraz pierwszy zwiastun. Czy jest na to lepszy moment niż Star Wars Celebration 2019?

Konwent Star Wars Celebration 2019 odbędzie się w Chicago i potrwa od 11 do 15 kwietnia. J.J. Abrams pojawi się na wydarzeniu drugiego dnia. Warto odnotować, że będzie to jubileuszowa, dwudziesta edycja tej niezwykle popularnej imprezy.

Oczywiście J.J. Abrams to nie jedyna ważna osobistość mająca związek ze światem "Star Wars", która pojawi się na chicagowskim konwencie. Wśród gości będą między innymi Joonas Suotamo, czyli aktor, który od niedawna zakłada kostium Chewie’ego, a także aktor, który poprzednio wcielał się w kompana Hana Solo – Peter Mayhew.

Poniżej macie okazję obejrzeć plakat promujący Star Wars Celebration 2019:

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…