Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwiastun 'Pewnego razu w Hollywood' coraz bliżej? 0

Wygląda na to, że już niebawem zadebiutuje zwiastun nowego filmu wyreżyserowanego przez Quentina Tarantino – Pewnego razu w Hollywood. Poznajcie szczegóły.

Portal Trailer Track podał informację dotyczącą pierwszego oficjalnego zwiastuna filmu Pewnego razu w Hollywood w reżyserii Quentina Tarantino. Według doniesień wynika, że zapowiedź będzie trwała 1 minutę i 35 sekund. Jego premiera miałaby nastąpić 18 marca. Sama zapowiedź będzie także prezentowana przed filmem To my w reżyserii Jordana Peele.

Dziewiąty film fabularny Quentina Tarantino to historia, która rozgrywa się w Los Angeles w 1969 roku, w czasach hipisowskiego Hollywood. Dwóch głównych bohaterów to Rick Dalton, były gwiazdor zachodniego serialu telewizyjnego oraz jego długoletni kaskaderski Cliff Booth. Oboje walczą o to, by znaleźć się w Hollywood, którego już nie rozpoznają. Rick ma jednak bardzo znaną znajomą z sąsiedztwa, która może pomóc mu zaistnieć… Sharon Tate.

W rolach głównych Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino i Bruce Dern. Premiera filmu 26 lipca w USA, a następnie 14 sierpnia w Wielkiej Brytanii.

Światowa premiera będzie miała miejsce prawdopodobnie na tegorocznym festiwalu w Cannes.

Źrodło: Trailer Track

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

ZSGifMan

"Jego premiera miałaby nastąpić 18 marca." gdy tymczasem na przedziwnym obrazku stoi jak byk, że… 14 marca. To kiedy w końcu?                             
Obie daty dziwne, bo jedna to czwartek, a druga… poniedziałek, to średnie dni na premiery, nawet trailera ;)                                                      

Movieman ZSGifMan

@ZSGifMan 14 marca został sklasyfikowany

Proszę czekać…